З легкістю позитивно почувайтеся в моїй присутності адже дбаю про кожного, хто поруч і створюю найкращий настрій кожному.
_______________

Креативність, неповторність та захоплення кожного моменту в Кадрі, це основа, тож завдяки цьому не пропускаю жодного моменту.
_______________

Неймовірно Найоперативніша детальна пост-обробка кожної Фотографії у власному стилі та в насичених кольорах.
_______________

Авторський спосіб отримання Фотографій з будь-якої зйомки на авторській флешці від мене, завдяки чому з легкістю переглядайте на будь-яких пристроях де б Ви не були. У випадку весільної фотозйомки додатково можна замовити друковані фото та фотокниги.
_______________

Перерв під час фотозйомки НЕМАЄ! Акумуляторів та памʼяті для камер і моєї сили і витривалості завжди достатньо і не потрібно жодних перерв в процесі! Безперервно фотографую кожен момент будь-якої події використовуючи для цього 2 камери одночасно не пропускаючи жодного моменту.
_______________
Бронювання дати весільного дня відбувається після нашого знайомства при зустрічі та після внесення завдатку в сумі $50 від вартості пакету та укладення договору, в якому вказано кожну деталь щодо весільної фотозйомки та побажань Замовників, дата і час, кількість фото, термін обробки, додаткові послуги,  всі умови та загальна вартість весільної фотозйомки.
_______________

Фотографую по всій території України, приїжджаючи будь-куди, в різні села та міста.

_______________

Виняткова Пропозиція. В будь-якому випадку кількість бездоганних Фотографій завжди Мегавелика.
_______________

Бездоганність сучасного обладнання преміального рівня з легкістю створює неймовірну Якість кожної деталі кадру як в момент зйомки, так і при фінальній обробці Матеріалу.
_______________

Близько 80% безцінного часу виділяється для детальної пост-обробки кожної Фотографії і в результаті всі Фотографії віддаю обробленими.
Переглянути зразки Фотографій до обробки та після обробки
_______________

Надійність щодо зберігання всіх Фотографій в майбутньому, оскільки кожна Фотографія зберігається в резерві постійно на випадок втрати.
_______________

Величезна кількість весільних Фотографій, Друковані Фотографії у фотобоксі, Весільні фотокниги, Фотосесія Love Story будь-коли на Ваш вибір,  авторські флешки з Фотографіями. Обирайте все й відразу!
_______________

Зустрінусь із майбутніми Нареченими у Львові для нашого знайомства та перегляду цілих весільних фотозйомок для того, щоб оцінити Високу Якість тієї самої найбільшої кількості Фотографій з Весілля
_______________

Проведу безкоштовну тестову міні фотосесію Love Story для майбутніх Наречених у Львові для оцінки процесу роботи зі мною, хорошого настрою і легкості та найголовніше Високої Якості Результату
_______________