IMG_7978
Вітаю!
Я Львів’янин, люблю Людей та подобається проводити час з ними. З раннього дитинства по сьогодні люблю будь-що створювати сам, і з 10-ти років захоплююсь саме Фотографією окрім багатьох інших моїх захоплень. В 12 років почав знімати на плівкові фотоапарати Ломо, Фед, Смена, Зеніт та інші, що дістались мені від Батька та Дідуся, які в свій час захоплювались фоторафією і також робили круті фотки, звісно були метри зіпсутої плівки, я ж вчився. Читав тоді і читаю іноді й зараз різні книги про фотографію, багато інформації дізнавався в інтернеті, просив порад в Батька та задавав безліч питань професійним Фотографам і йшов на вулицю і фотографував все підряд, потім почав фотографувати своїх Друзів а після цього до мене почали звертатись Їхні Друзі та інші Люди) Я не переставав цього робити та від цього мої фотографії ставали все кращими, бо мені завжди було то цікаво і воно своє дало.
В 14 років в мої руки потрапила професійна камера Nikon, на яку я заробив гроші своїми руками в Фінляндії на ягодах. Класні фотіки і шикарні об’єктиви – це то, на що не шкодую ні копійки і від чого я отримую найбільше задоволення по сьогодні. З тих пір я вдосконалював свої вміння, щоб тепер допомагати зберігати спогади не лише в серці та пам’яті, але й на Високоякісних Фотографіях. В 16 спробував фотографувати Весілля і я зовсім цього не очікував, але мені це дуже сподобалось і в 17 став весільним фотографом, та за весь час набув багато хорошого досвіду у цій справі і на даний час з 17-ти років зйомка Весіль та закоханих Пар – це моя улюблена справа, але також з задоволенням пофотографую будь-яку іншу подію та свято.
Все що потрібно – зловити кожну мить свята, всі почуття та емоції, щоб при перегляді можна було не просто згадати, а пережити цю подію, ці емоції знову і знову. Щоб через довгі роки можна було пережити історію своєї Сім’ї зі своїми Дітьми та Онуками.
Якщо потрібні ідеальні “глянцеві” чи “гламурні” знімки, це не до мене, я не фотографую манекенів, я роблю Фотографії справжніми.
Люблю Людей, та стараюсь задовільнити Кожного на максимум, зберігаючи частинку життя на Високоякісному Фотознімку