aboutpagephoto
Привіт!
Захоплююсь фотографією з 10 років. В 12 років почав знімати на плівочні фотоапарати ЛОМО, ФЕД, СМЕНА, Зеніт та інші, що дістались мені від Батька та Дідуся, які в свій час були фотографами. Метри зіпсутої плівки, але завдяки порадам мого Тата та багатьох професійних Фотографів фото ставали все кращими, бо мені завжди було то цікаво і я не раз задавав питання Їм та просив про допомогу і воно своє дало.
В 14 років в мої руки потрапила професійна камера Nikon, на яку я заробив гроші своїми руками в Фінляндії на ягодах. Класні фотіки і об’єктиви це то, на що я не шкодую ні копійки і від чого я отримую найбільше задоволення по цей час. З тих пір я вдосконалював свої вміння, щоб тепер допомагати зберігати спогади не лише в серці та пам’яті, але й на Високоякісних Фотографіях. В 17 років я почав знімати Весілля і за весь час набув багато хорошого досвіду у цій справі і зйомка Весіль та закоханих Пар, це моя улюблена справа на даний час, але я також з задоволенням пофотографую будь-яку іншу подію та свято. На сьогоднішній день я маю багато професійної фототехніки Преміум класу і з задоволенням стараюсь робити гарні та якісні фотографії.
Все що потрібно – зловити кожну мить свята, всі почуття та емоції, щоб при перегляді можна було не просто згадати, а пережити цю подію, ці емоції знову і знову. Щоб через довгі роки можна було пережити історію своєї Сім’ї зі своїми Дітьми та Онуками.
Якщо потрібні ідеальні “глянцеві” чи “гламурні” знімки, то це не до мене, я не фотографую манекенів, я обіцяю зробити фотографії справжніми.
Я стараюсь задовільнити своїх Клієнтів на максимум, зберігаючи частинку Їхнього життя на Високоякісному фотознімку.
Переглядайте мої фотографії і можливо саме вони Вам сподобаються.