aboutpagephoto09709709

Привіт!
Я Ростик, простий та щирий хлопець зі Львова:) З 10 років захоплююсь Фотографією. В 12 років почав знімати на плівкові фотоапарати ЛОМО, ФЕД, СМЕНА, Зеніт та інші, що дістались мені від Батька та Дідуся, які в свій час захоплювались фоторафією, звісно були метри зіпсутої плівки, але я ж вчився)) Читав різні книжки про фотографію, багато інформації читав і дивився в інтернеті, просив порад в Батька та задавав море питань професійним Фотографам і йшов на вулицю і фотографував все підряд, навіть голубів, потім почав фотографувати своїх Друзів а після цього до мене почали звертатись Їхні Друзі та інші Люди) Я не переставав цього робити та від цього мої фотографії ставали все кращими, бо мені завжди було то цікаво і воно своє дало.

В 14 років в мої руки потрапила професійна камера Nikon, на яку я заробив гроші своїми руками в Фінляндії на ягодах. Класні фотіки і шикарні об’єктиви – це то, на що не шкодую ні копійки і від чого я отримую найбільше задоволення по цей час. З тих пір я вдосконалював свої вміння, щоб тепер допомагати зберігати спогади не лише в серці та пам’яті, але й на Високоякісних Фотографіях. В 17 років я спробував фотографувати Весілля і я зовсім цього не очікував, але мені це дуже сподобалось та за весь час набув багато хорошого досвіду у цій справі і на даний час з 17-ти років зйомка Весіль та закоханих Пар – це моя улюблена справа, але я також з задоволенням пофотографую будь-яку іншу подію та свято.

Все що потрібно – зловити кожну мить свята, всі почуття та емоції, щоб при перегляді можна було не просто згадати, а пережити цю подію, ці емоції знову і знову. Щоб через довгі роки можна було пережити історію своєї Сім’ї зі своїми Дітьми та Онуками.

Якщо потрібні ідеальні “глянцеві” чи “гламурні” знімки, це не до мене, я не фотографую манекенів, я роблю Фотографії справжніми.

Стараюсь задовільнити своїх Клієнтів на максимум, зберігаючи частинку Їхнього життя на Високоякісному Фотознімку.
Переглядайте мої фотографії і можливо Вам сподобаються.

Please install and activate Olevmedia Portfolio plugin to display the portfolio content.