aboutpagephoto09709709
Вітаю Вас!
Мене звати Ростислав, мені 25, Львів’янин з народження по сьогодні, проживаю у Шевченківському районі міста Львів.
Основна і єдина сфера моєї праці – це весільна та репортажна фотозйомка, в мене дуже великий досвід в цій сфері. Маю досвід роботи майстром фінальної обробки деталей з металу на токарному заводі в міжнародній компанії “NC Engineering”. Вільно володію комп’ютером на рівні системного адміністратора. В 2019 закінчив навчання та здобув освіту молодшого спеціаліта за спеціальністю “Засоби інформатизації”.
Я звичайний хлопець, люблю і вмію працювати та спілкуватися з Людьми і поважаю кожного, ким би не була ця Людина, бо це така ж Людина, як я.
У мене немає жодної шкідливої звички.
У зв’язку із сьогоднішніми подіями, роботи фотографом стало менше, думаю розумієте чому. Шукаю постійну роботу з можливістю працювати там тривалий період часу, головне, щоб мені це подобалось, тоді результат виконання моєї роботи буде найкращим та сам отримуватиму від цього задоволення.
Якщо Ви прочитали це так зване міні-резюме, бо надіслав його саме Вам, це означає, що мене зацікавила наша співпраця і я готовий зустрітись будь-де у Львові чи просто поспілкуватися з Вами по телефону і дізнатись більше та подумати над Вашою пропозицією.
Мій номер: +38(063)6433885 – Ростислав