aboutpagephoto09709709

Вітаю!

Мене звати Ростислав, живу у Львові з народження і добре знаю місто, мені повні 24 роки, подобається працювати з людьми, завжди любив щось створювати своїми руками, щоб в результаті отримувати високоякісний продукт.

Я фотограф, люблю будь-яку роботу з фотографіями. З дитинства люблю працювати своїми руками та створювати щось власноруч, це може бути будь-що, від звичайних малюнків до роботи із створення складних та об’ємних проектів. Вільно працюю з інструментами різного призначення.

Маю досвід роботи сантехніком, електриком та роботою із монтажем різних радіо систем та цифрових систем, особливо систем відеоспостереження (був підсобником на вищеперелічених роботах). Офіційно сам працював Майстром фінішної обробки безлічі металевих деталей в компанії NC engineering. В свій час проектував оригінальні великі мотоцикли по власному дизайну на свій смак і сам складав їх. З дитинства добре володію роботою з комп’ютером, займаюсь обслуговуванням як по системній, так і по апаратній частині, маю в цьому досвід, також маю диплом молодшого спеціаліста по даній спеціальності “Монтаж, обслуговування та експлуатація апаратних засобів інформатизації”.

Ніколи не мав жодних шкідливих звичок, бо не хочу цього. З іноземних мов вільно володію тільки російською. Більше Вам розкажу та покажу при зустрічі і поспілкуюсь з Вами.

Готовий працювати – оператором вхідних та вихідних дзвінків, охоронцем, фотографом та редактором фотографій, майстром створення фотоконтенту, майстром різного призначення, з роботою за комп’ютером, також це може бути будь-яка інша робота. Якщо я відправив Вам посилання саме на цю сторінку, тоді мене зацікавила Ваша пропозиція на рахунок роботи і я готовий працювати там, навіть якщо щось робитиму вперше – я готовий навчитись цього та виконувати свою роботу якнайкраще.

Звертайтесь, якщо зацікавив і можливо хочете поспілкуватися, я з радістю зустрінусь з Вами.

Мій номер +38(063)6433885

Мій сайт pichnyi.com